Get&Go to nowy projekt, który zrodził się w głowach grupy osób od lat związanych zawodowo z motoryzacją. Naszą ambicją jest wyznaczenie nowych standardów na rynku wynajmu aut dostawczych – sprawdź w jaki sposób robimy to każdego dnia.

Flotę firmy Get&Go tworzy szeroki wachlarz różnego rodzaju samochodów dostawczych:
* Auta w zabudowie typu furgon
* Furgony- chłodnie
* samochody w zabudowie międzynarodowej (plandeka+kurnik)
* samochody w zabudowie kontenerowej
* samochody 8 i 9-cio osobowe

https://getandgo.pl/wp-content/uploads/2018/11/van-peugeot-boxer-300x200.png

Jedną z naszych podstawowych zasad jest utrzymanie aut w nienagannej kondycji. To nie tylko komfort i wygoda, na jaką zasługują nasi klienci, ale też odpowiedzialne podejście do kwestii bezpieczeństwa i ekologii.

Kładziemy nacisk na dobre wyposażenie i młode roczniki, nie ma w naszej flocie aut starszych niż 2018r.

Każdy nasz samochód jest wyposażony w system ESP, a ekonomiczne silniki BlueHDi spełniają rygorystyczne normy spalin Euro 6.

Oprócz zwykłych czynności eksploatacyjnych wykonujmy szczegółowe kontrole wszystkich kluczowych podzespołów mających wpływ na bezpieczeństwo. Nadzorujemy terminową wymianę opon, ubezpieczamy auto w pełnym zakresie Assistance. Wszystko po to abyś zawsze bezpiecznie dotarł do celu.

Słuchamy potrzeb naszych klientów i proponujemy rozwiązania, które w pełni spełniają ich oczekiwania: oferujemy najszybszy i najbardziej elastyczny wynajem godzinowy, przygotowaliśmy świetne stawki na wynajem krótkoterminowy oraz dedykowane rozwiązania dla tych, którzy potrzebują specjalnie dostosować auta na potrzeby swojego biznesu.

Jednocześnie nasza firma zapewni Państwu nieodpłatny samochód zastępczy na czas naprawy Waszego auta. Zapewniamy błyskawiczną reakcje oraz minimum formalności. Podejmiemy się również kompleksowej likwidacji szkody łącznie z pomocą Assistance, obsługą prawną oraz naprawą bezgotówkową wykonaną przez renomowany warsztat blacharsko-lakierniczy. Wystarczy skontaktować się z nami, a konsultant opisze Państwu wszystkie przygotowane przez nas rozwiązania. Nasza oferta uwzględnia darmowe podstawienie auta pod wskazany adres – i to na terenie całego kraju!

W Get&Go dopasowujemy się do Ciebie. Dla Państwa wygody prowadzimy całodobowe biuro, a podstawienie na terenie Warszawy gwarantujemy bez dodatkowej opłaty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.